Dolu Hasarı Onarımı

Dolu hasarı onarımı, dolu yağışı sonrası araçların kaportasında oluşan göçüklerin boyaya zarar verilmeden düzeltilmesi işlemidir.

Dolu hasarı sonucu oluşan göçükler, dolu yağışının şiddetine ve aracın kaporta aksamına bağlıdır. Dolu yağışına maruz kalan araçlarda yaklaşık 1000-1500 arası göçük oluşmaktadır.

Dolu yağışı sonrası kaportada oluşan göçükler dolu yağışının şiddetine ve aracın kaporta aksamına (malzeme kalitesine) bağlıdır. Dolu yağışına maruz kalan araçlarda yaklaşık 1000-1500 arası göçük oluşmaktadır.

Dolu hasarı onarımı sırasında ilk olarak araçtaki bütün göçükler tespit edilir. Sonrasında her bölgenin onarımı uzman ekibimiz tarafından tamamlanır.
Web sitemizdeki ve sosyal medya sayfalarımızdaki fotoğraf ve videolara göz atarak boyasız onarım süreci hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Göçük Adedi Fiyat (TL)
0 - 50 1000
0 - 100 1500
0 - 150 1800
0 - 200 2200

Dolu Hasarı Onarımı Fiyat Tablosu

Dolu hasarı onarımında verilen fiyatlar, göçüğün çapına, bulunduğu konuma (tavan, köşe, kapı, vb), ve aracın marka modeline göre değişmektedir. Tabloda verilen fiyatlar ortalama göçükler için tahmini fiyatlardır. Teklif almak için buradan aracınıza ait fotoğrafları gönderebilir ya da servisimize uğrayabilirsiniz.

tavan1tavan-sonra

GSA Otomotiv olarak faaliyet gösterdiğimiz boyasız göçük düzeltme, boyasız dolu hasarı düzeltme, mini onarım, kaporta ve boya alanlarında kullandığımız ekipmanları ihtiyaca ve iş güvenliği koşullarına göre sürekli yenileyerek müşterilerimize daha iyi hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. Hizmet verdiğimiz her alanda iddialı olduğumuz gibi dolu hasarı onarımı alanında da iddialıyız.

Dolu Hasarı Onarımı Nasıl Yapılır?

Dolu Hasarı Onarımı İşlemleri